İzleyicilerim

23.08.2016

FLORMAR FUTURE FLASH KOLESKİYONU

Herkese merhaba :)
Uzun zaman olmuştu bloga yazı yazmayalı. Konferanslara hazırlanırken bloğuma da yazı yazmak istedim. Geçtiğimiz günlerde katıldığım #kendinisevenguclukadinler etkinliğinde hediye edilen Flormar'ın  "FUTURE FLASH"  kolesiyonundan bahsetmek istiyorum.
 


Kolesiyon için ilk söylemem gereken şey ambalaj tasarımları mü-kem-mel ! Bize sunumlarını çok tatlı ve güzel gri bir pakette sunmuşlardı, o bile çok hoş ve göz alıcı. Hadi kolesiyonda neler var onlara geçelim.
 
 
 
Koleksiyon iki pudradan oluşuyor biri normal ten renginize uygun olan pudra tipi biri de bende bulunan Bronzing Powder'ı
 
 
 
Dört adet allık rengi var hepsi birbirinden güzel renkleri var. Bnede ki rengi ise 01 SHIMMER PİNK
 
 
Altı adet Baked Eyeshadow çıkarmışlar ve gözüme kestirdiğim diğer renklerini indirime de girmişken kesinlikle alıcam. Bende ki farın rengi ise 04 PEACHY DAZZLES
 
 
 
Altı tane de Lipgloss dan oluşuyor koleksiyon bende ki rengi enteresan bir renk benim için 06 OPULENT VIOLET
 
 
(Altında çok az rengini görebilirsiniz)
 
 
Koleksiyonun bence bir numaralı ürünleri ise Duo Mascara & Eyebrow  ve Duo Mascara & Prımerları.
 
 
 
 
Ve son olarak bende olmayan ama koleksiyon da olan Kabuki fırçası.
 
İlerleyen günlerde ürünlerin yorumlarını da paylaşıcam. İlk başta yazmamı istediğiniz ürün var ise banada yardımcı olmuş olursunuz. Şuan ürünler Flormarın resmi web sitesi olan www.flormar.com da ve mağazalarında indirimli olarak satışta bulabilirsiniz. Bir bakın derim :)
 
Bana aynı zamanda İNSTAGRAM sayfamdan da ulaşabilirsiniz.

Yorum Gönder